Home » Blog

Pewność w obraniu drogi

Written By: M on listopad 10, 2012 No Comment

Pewność w obraniu drogi

C:- Ja ciągle się wacham. No jak mam być pewny na 100% że to jest moja droga? Jakiego znaku się spodziewać?

U: – He? Trzech gwiazd w pętli nad muchomrkiem-halunkiem…jeśli od razu tego oświecenia nie poczułeś, głosy w twojej głowie przemilczały, anioła nie było, świat nie pokazał ci podwójnej tęczy, Neo-księżniczka (Jęczybuła) lub Neo-buntownik (Wiesio) nie podpowiedział i nawet żadnego trzęsienia ziemi w kształcie makro-strzałki nie było, to raczej już i nie będzie.

Mineło 8 lat po studiach a ciągle miewam sezonowe wątpliwości. Coraz żadziej, ale jednak. Tyle że warto je rozważac pod kątem decyzji na przyszłośc. To co było aktualne 6 lat temu – dziś nie musi być.

Historii się nie zmienia – zmienia sie opowiesci o historii i stosunek do niej. Więc dziś na podstawie całej mej historii, dziś (bardziej) świadomie wybieram jak dalej poszczególne gałęzi mego drzewa będą rosnąć. Co przyciąć i gdzie się postarać o kwiatki i owoce.

Dla cichego kolegi podpowiem – drzewo to taka metafora rozwoju.

Alternatywa

 [następny fragment]

Tags: ,

Digg this!Add to del.icio.us!Stumble this!Add to Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!

Leave a Reply:

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*