Home » O nas

O nas

DraftOK, skąd ta nazwa?

OK  (“OK,” / “O.K.” /  “Okay” / “oki” ) skrót ‘All Correct’ [Oll Korrect] oznacza akceptację, aprobatę, zgodę lub potwierdzenie. “OK” Przypomina też kosmonautę.
DraftOK OK OK OKWięcej na temat OK na wikipedii

Pareto 80/20:  W 20% czasu osiągamy 80% wyników.

Parkinson:  czas wyznaczony na zadanie jest w pełni konsumowany. Np.: Jak babcia zaplanuję wysłać pocztówkę w 1 dzień, to:  3h zajmie szukanie wzorku, 1h – szukanie okularów, 1h – pytanie “czym napisać?”, 2h – szukanie tekstu i 1h – spacer do poczty; Jak pocztówkę wyśle osoba zajęta –  zrobi to w 3 min  zajmując się przy okazji czymś innym.

Ile razy okazało się że prowizoryczne rozwiązanie co najmniej dorównuje wypolerowanym rozwiązaniom X-krotnie bardziej kosztownym i dłuższym. Np.: Kiedy okazało się że w Kosmosie nie można pisać długopisem, bo tusz nie trzyma się papieru: 1.  Naukowcy agencji komicznej NASA 2 lata badali & budowali długopisu za X mln dolarów piszący w kosmosie 2. Rosjanie użyli ołówka (OK).

 

Zespół DraftOK

Posiadają uznanie i tytuły Naukowo-Akademickie i Komercyjne, doświadczenia we współpracy z Małymi i Średnimi firmami jak i korporacjami. Nasi pracownicy  zapewniają wsparcie w językach: pl,  en, ru, Mamy doświadczenie również na rynkach: by, uk, bułgarskim, czeskim

Wizja – Misja – Cel  Firmy DraftOK icon

Poza zarabianiem… 😀  Usprawnianie Świata w ramach przyjaznej współpracy Autorów z e-Wydawnictwem. Zapewnienie wsparcia wydania takich książek, których inne wydawnictwa nawet bały by się pomyśleć o wydaniu. Misją wydawnictwa jest wykorzystanie nowoczesnej technologii do promowania świeżej myśli literackiej, wymiany poglądów, przepływu informacji oraz ułatwienia dostępu do literatury jak najszerszej grupie społecznej.

  Copyright ©2011 DraftOK, All rights reserved.