Home » Proces_Współpracy

Proces_Współpracy

Proces Współpracy:

1. Wysłanie próbki publikacji na adres publikacje@draftok.com

“3 zdania to za-mało i 50 stron – to za-dużo aby wywnioskować czy bardzo warto dalej współpracować”. Do podjęcia decyzji wystarczą od 2 do 20 stron wysłanych (preferencyjnie w popularnym formacie tekstowym – DOC / DOCX/ ODT / PDF / RTF / TXT )

Załączona informacja do kogo jest skierowana dana publikacja (grupa odbiorców) pomoże w rozważaniach nad przygotowaniem strategii marketingowej

2. W ciągu 2-4 tygodni Zespół DraftOK wysyła krótką notkę “Tak, Wyrażamy Chęć Współpracy i Dalszego Wspólnego Zarabiania”, Albo “niestety, ponieważ”+krótka notka uzasadnienia nawiązująca do tekstu i dająca do zrozumienia że tekst w ogóle był czytany

3. Podpisanie umowy współpracy.

Prawa Autorskie zostają przy Autorze na wieki wieków. Prawa Majątkowe są scedowane na DraftOK na czas zależny od porozumienia (i nie krótszy od 2-3 lat) aby szacowany koszt kampanii marketingowej (z portfela DraftOK) zdążył powrócić do oryginalnego wydawnictwa.

Zawiera szczegóły / parametry / Formę Wydania / Liczbę recenzentów / …

4. Proces redaktorski

Typowy stan jest wtedy kiedy książkę przed wysłaniem do DraftOK zrecenzowało (przeczytało i wystawiło swe uwagi i komentarze) 2-3 rewizorów lokalnych. Idealnie  – osoby rewizorów nie obciążąne ‘miłością’ więzi rodzinnej, Np. tak jak mama która każdy obrazek  swego dziecka uzna za arcydzieło.

zespół który twierdzi że ma doświadczeni redaktorskie, korektorskie, wykonywania grafik i recenzji przygotowuje i wysyła własną wersję do Autora (z komentarzami. Za porozumieniem (nie)następują poprawki. O ile autor nie odpowiada w przeciągu 3 miesięcy to uznajemy że Autor w-pełni zgodził się z korektami.

5. Dodajemy do publikację ISBN i Grafikę
wysyłamy obowiązkowe egzemplarze do Bibliotek

6. Rozmieszczamy publikację na dedykowanej stronie WWW oraz w sklepach (hurtowniach) internetowych

7. Odpalamy kampanię Marketingową

8. Zarabiamy. Co ___ określony czas nie mniejszy niż miesiąc i nie większy niż rok wysyłamy podsumowania do Autora wraz z kwotą zarobioną z publikacji. Przelewy organizujemy od 200 zł wzwyż.

  Copyright ©2011 DraftOK, All rights reserved.